You are here: / Kurs skałkowy / Remonty / Sodowanie / Zbiorniki na Deszczówkę

Zbiorniki na Deszczówkę

Zbiorniki na Deszczówkę
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Wielkimi krokami zbliża się sezon uprawy roślin hodowlanych na przydomowych ogródkach. Latem kiedy rośliny mają duże zapotrzebowanie na wodę spowodowane m.in. intensywnym wzrostem, kwitnieniem, rodzeniem owoców, rachunki za wodę w gospodarstwie domowym również szybują w górę. Można temu zapobiec w bardzo łatwy sposób, a mianowicie zakładając zbiorniki na deszczówkę. Dzięki temu woda nie będzie wsiąkała do gruntu, tylko oczekiwała w zbiorniku aż znajdziemy dla niej zastosowanie. Ważne jest również to, woda zaopatrująca zbiorniki na deszczówkę będzie miała odpowiednią temperaturę do podlewania delikatnych, malutkich roślin np. ogórków.
Często na ogródkach działkowych nie ma możliwości podłączenia bieżącej wody. Jedyne rozwiązanie stanowią wtedy studnie, z których wydobywana jest woda. Niekiedy zdarza się jednak, że wody zabraknie. Natomiast posiadając zbiorniki na deszczówkę, nie musimy pompować wody i tracić sił. Mamy zawsze świeżą wodę, o odpowiedniej temperaturze, a także pewność, że nasza uprawa nie będzie skazana na śmierć z powodu suszy.

YOU MIGHT ALSO LIKE

Tagi: elwix torba, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, przeszczep łąkotki warszawa, Tynk silikonowy Lakma, markizy Kęty, vetrex-v90-alphaline, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, Fotoprzekaźnik Sick, kaplica Santori, standy eliptyczne cena druku, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850