Podłoga żywiczna

Podłoga żywiczna
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Zalety podłogi żywicznej

W budownictwie następuje ciągły postęp i rozwój, nowoczesne technologie przynoszą coraz to inne, ciekawsze i doskonalsze rozwiązania. Zdarza się jednak często, że powracamy do starych i sprawdzonych rozwiązań, które po wprowadzeniu pewnych innowacji, stają się prawdziwym hitem.
Do takich rozwiązań zaliczyć można między innymi podłogi z żywicy. Kiedyś stosowane były w pomieszczeniach gospodarczych oraz halach przemysłowych, a dzisiaj coraz częściej zobaczyć je można w mieszkaniach. Jest kilka rodzajów takich posadzek, np. żywiczne posadzki cienkowarstwowe, grubowarstwowe czy grubowarstwowe kwarcowe. Decydując się na taką posadzkę trzeba jednak pamiętać, że podłoga żywiczna wymaga idealnie gładkiej wylewki betonowej, najlepiej zeszlifowanej i dobrze oczyszczonej.
Wśród licznych zalet takiej podłogi wymienić można przede wszystkim brak łączeń oraz to, że przy zmianie podłoża nie trzeba usuwać żywicy, parkiet czy płytki można bowiem ułożyć bezpośrednio na niej.
Podłoga żywiczna doskonale też sprawdza się dla alergików, gdyż łatwo utrzymać ją w czystości.

YOU MIGHT ALSO LIKE

Tagi: szkiełkowanie kraków, certyfikat flange fitter, Szamba Betonowe Brzozów, orienteering miejski na imprezę integracyjną, onlynails cennik, złomowanie auta tarnobrzeg, rozstępy biceps, tanie taxi legnica, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, zeltiq Warszawa, kubota l3200 cena