You are here: / Adiuwanty / Wyposażenie / Piana poliuretanowa

Piana poliuretanowa

Piana poliuretanowa
1 vote, 3.00 avg. rating (70% score)

Docieplenie najwyższej jakości

Pianka poliuretanowa jest materiałem wykorzystywanym w budownictwie do wykonywania dociepleń. Posiada mnóstwo właściwości, dzięki którym znacznie przewyższa inne materiały, na przykład wełnę mineralną. Jedną z jej największych zalet jest to, że nie nasiąka wodą, co gwarantuje jej trwałość oraz zapobiega odkształceniom. Ponadto jest niezwykle odporna na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wysokie i niskie temperatury.

Wysoka cena
Wiele osób rezygnuje z docieplenia budynku za pomocą materiału, jakim jest piana poliuretanowa, ponieważ jest on dużo droższy od innych materiałów stosowanych w budownictwie. Jednak wbrew pozorom inwestycja w piankę PUR jest bardzo opłacalna, ponieważ pozwala zaoszczędzić od trzydziestu do nawet pięćdziesięciu procent kosztów związanych z ogrzewaniem.

Inwestycja na lata
Docieplenie przy użyciu piany poliuretanowej jest inwestycja na wiele lat, ponieważ raz wykonane – nie wymaga poprawek. Naturalne właściwości zapewniają trwałe przyleganie do murów oraz uszczelnienie wszelkiego rodzaju pęknięć, nierówności czy szczelin.

źródło: http://porownywarka-ac-oc.pl

YOU MIGHT ALSO LIKE

Tagi: złomowanie auta tarnobrzeg, plisy Oświęcim, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, internorm okno kf410, kubota l3200 cena, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, endoskop laryngologiczny sinutronic, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, Minikoparka Gorlice